Charakteristika

Transovosan je přípravek na bázi přesně definované, standardizované směsi biologicky aktivních fosfolipidů BAF® (základní stavební látky buněčných membrán) pro dermální použití. Biologicky aktivní fosfolipidy mají pro zdravé tkáně významný ochranný a regenerační účinek a jsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků i při dlouhodobé aplikaci.

TRANSOVOSAN tlumí bolest, příznivě ovlivňuje fyzickou aktivitu a zlepšuje regeneraci organizmu.


Dávkování
Dle potřeby, není omezeno. Transovosan je bez vedlejších účinků i při dlouhodobém užívání, rychle se vstřebává a proniká hluboko do tkání. Pouze k zevnímu použití.

Účinná složka:
Vaječný extrakt s Biologicky Aktivními Fosfolipidy BAF®.

Indikace:
Transovosan podporuje výživu svalové tkáně, regeneraci svalů i kloubů. Pomáhá regenerovat akutně i chronicky poškozené svaly a klouby vlivem úrazu, nadměrné fyzické zátěže nebo věku. Po aplikaci rychle ulevuje od bolesti. Při pravidelném užívání je svalová tkáň odolnější a tím lépe chráněna před poškozením.

Kontraindikace:
Kontraindikace nejsou známy, TRANSOVOSAN neobsahuje syntetická barviva, rovněž není návykový. Byla prokázána dermatologická snášenlivost.

Ingredients:
Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Egg Yolk Extract, Glycerin, Acylglycerol, Beeswax, Lecithin, Hydroxyethylcellulose, Tocopheryl Acetate, Phytic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Salicylic Acid, Alcohol, Parfum

Balení:
Obsah tuby 100 ml gelu.

Dermatologicky testováno.

Výrobce:
AREKO, spol. s r. o., Dobronická 1257, 148 00 Praha 4 – Kunratice, e-mail: info@areko.eu, www.areko.eu